LT

images/baneriai/3.jpg

Įmonių reorganizavimas

Technologijos, prisitaikančios prie Jūsų verslo

Kintančios rinkos sąlygos ir pasikeitusi mokestinė aplinka – kvėpuojantis verslas žino, kada ir kaip reikia persigrupuoti. „Added Value“ technologija ir patirtis leidžia kurti pridėtinę vertę reorganizuojant Jūsų verslą – padidinti įmonės veiklos efektyvumą, racionalizuoti vienos ar kelių įmonių valdymą, sumažinti administravimo išlaidas.

„Added Value“ rūpinasi Jūsų įmonės reorganizavimo procesais, pritaikydami pažangius, automatizuotus teisinius įrankius, kontroliuodami įmonės mokestinius įsipareigojimus ir teikdami verslo konsultacijas visais Jūsų įmonei aktualiais reorganizavimo klausimais. Jūsų patogumui kompanija teikia nemokamas išankstines konsultacijas bei papildomas konsultacijas, kad priimtumėte pažangius, Jūsų verslo poreikius atitinkančius įmonės reorganizavimo sprendimus.

Kreipkitės – pažangai, kuri išlaisvina.

 

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės “Integra International” audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

plačiau

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt