LT

images/baneriai/2.jpg

Verslo plėtrai

Pažangūs sprendimai Jūsų verslo plėtrai

Rūpestis individualia Jūsų verslo plėtra – „Added Value“ kuriamos pridėtinės vertės dalis. Kompanijos taikomas automatizuotas finansų valdymas ir kontrolė eliminuoja žmogiškųjų klaidų tikimybę ir laiko sąnaudas, stabdančias sklandžią ir efektyvią Jūsų verslo plėtrą. Ekspertinė apskaitos ir audito specialistų priežiūra leidžia teikti individualias rekomendacijas Jūsų verslo augimui ir įmonės veiklos optimizavimui.

Aukštosios apskaitos technologijos suteikia duomenų saugumo garantiją ir prisitaiko prie Jūsų verslo poreikių, diegiant verslo sistemų modulius ir užtikrinant aktualios informacijos pasiekiamumą iš bet kurios vietos duomenų debesyje. Kad Jūs galėtumėte atsiduoti kūrybai, verslo inovacijoms ir vertės kūrimui, o Jūsų verslas žinotų, kada plėstis, o kada atsitraukti ir persigrupuoti.

Kreipkitės – pažangai, kuri išlaisvina.

 

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės “Integra International” audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

plačiau

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt