LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

D.U.K.

1.     Kuo Added Value skiriasi nuo įprastų audito ir apskaitos paslaugų tiekėjų?

Added Value – tai licencijuota tarptautinės grandinės „Integra International“ audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. Teikdama apskaitos ir audito paslaugas kompanija taiko aukštąsias apskaitos technologijas, leidžiančias sumažinti Jūsų darbo kaštus ir efektyviai padidinti finansinės veiklos saugumą bei kontrolę. Automatizuotos sistemos eliminuoja žmogiškųjų klaidų tikimybę ir lanksčiai prisitaiko prie išskirtinių Jūsų verslo poreikių. Added Value apskaitos ir audito paslaugos – pažanga, kuri išlaisvina Jūsų verslą.

 

2.     Kaip formuojama paslaugų kainodara?

Added Value savo klientams siūlo dvi kainų nustatymo kryptis:

  1. Fiksuota kaina, nustatoma remiantis bendru susitarimu ir individualiais Jūsų verslo poreikiais bei veiklos specifika. Praėjus pirmajam bendradarbiavimo pusmečiui, Added Value peržiūri kainodarą, siekdama abiem pusėms palankaus rezultato.
  2. Valandinis atsiskaitymo už paslaugas įkainis arba atsiskaitymas už konkrečias paslaugas priklausomai nuo atliktų operacijų skaičiaus.

Rinkdamiesi Added Value aukštąsias apskaitos technologijas, Jūs nemokate už paslaugų paketą su Jūsų įmonei nereikalingomis paslaugomis. Individualiai formuojama kainodara leidžia apmokestinti tik konkrečius Jūsų verslo poreikius išpildančias paslaugas.

 

3.      Kokie yra apskaitos ir audito įmonės privalumai, lyginant su asmeniniu buhalteriu?

Patikima audito ir apskaitos įmonė garantuoja ilgalaikius, dalykiškus darbo santykius ir didesnę atsakomybę už teikiamas paslaugas bei jų kokybę – Jūs bet kada galite pareikalauti atsakyti už sutarties laikotarpiu vykdytas paslaugas, ištaisyti klaidas, kompensuoti nuostolius. Be to, bendradarbiaujant su apskaitos ir audito įmone, Jums nereikia įsigyti brangios, nuolatinio administravimo reikalaujančios profesionalios buhalterinės sistemos.

Added Value aukštos kvalifikacijos specialistai gali pasirūpinti ne tik buhalterine apskaita, bet ir audito, mokesčių planavimo ir specializuotų teisinių konsultacijų paslaugomis. Aukštosios apskaitos technologijos leidžia garantuoti apskaitos standartų atitiktį besikeičiantiems įstatymams ir tarptautiniams reikalavimams, eliminuoti dideles Jūsų laiko sąnaudas ir žmogiškųjų klaidų tikimybę.

 

4.     Kokias papildomas vertes suteikia aukštosios apskaitos technologijos?

Aukštosios apskaitos technologijos – galimybė patogiau ir rezultatyviau stebėti bei kontroliuoti verslo procesus, eliminuojant žmogiškųjų klaidų tikimybę bei garantuojant duomenų saugumą. Added Value taikomos aukštosios apskaitos technologijos lanksčiai prisitaiko prie esamų verslo sistemų, leidžia siūlyti papildomus Jūsų verslui naudingus verslo valdymo modulius bei suteikia prieigą prie Jums aktualios finansinės informacijos iš bet kurios vietos duomenų debesyje. Mažiau Jūsų darbo – daugiau verslo procesų kontrolės.

 

5.     Kas atsako už klaidas apskaitos ir audito procese – klientas ar paslaugas teikianti įmonė?

Apskaitos ir audito paslaugas teikiančios įmonės veiklą reglamentuoja ne tik Darbo kodeksas, bet ir Civilinis kodeksas. Tai įpareigoja paslaugų tiekėją pilnai atlyginti klaidas, kilusias dėl jo kaltės. Jei klientas patiria nuostolius dėl neteisingai pateiktos informacijos ar kitų su apskaitos ir audito paslaugų tiekimu susijusių veiksnių, paslaugų tiekėjas kompensuoja susidariusius nuostolius bei ištaiso įsivėlusias klaidas. Added Value taikomos aukštosios apskaitos technologijos leidžia automatizuotai surinkti ir valdyti buhalterinę informaciją, taip eliminuojant žmogiškųjų klaidų tikimybę.

 

6.     Ar Added Value teikiamos paslaugos yra apdraustos?

Taip, teikiamos apskaitos, audito, mokesčių ir teisinių konsultacijų paslaugos yra apdraustos 500.000 Lt vertės suma. Added Value paslaugų kokybę taip pat liudija narystė „Integra International“ tinkle bei tarptautinis „Corporate INTL“ apdovanojimas apskaitos ir audito srityje.

 

7.     Esame tarptautinė kompanija, ar galėtumėme stebėti įmonės apskaitos informaciją iš bet kurios vietos anglų kalba?

Added Value garantuoja galimybę pasiekti reikiamą informaciją lietuvių, anglų ir rusų kalbomis iš bet kurios vietos duomenų debesyje, kad savo verslo procesus kontroliuotumėte patogiau, saugiau ir laisviau.

 

8.     Ar Added Value teikia papildomas konsultacijas savo klientams?

Taip. Savo klientams Added Value užtikrina individualius verslo poreikius išpildančias finansines ir teisines konsultacijas. Naujiems ir esamiems klientams suteikiama nemokamos konsultacijos galimybė, konsultacijai registruojantis iš anksto, arba galimybė už papildomą mokestį gauti konsultaciją 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

 

9.     Ar Added Value tvarko apleistą įmonių buhalteriją?

Added Value turi patirties optimizuojant apleistą ir netvarkingą įmonių buhalteriją. Tvarkinga ir tiksli apskaita – tiesiausias kelias išvengti teisinių ir finansinių problemų. Nuolatinės pažangos principu grįsta Added Value veikla garantuoja ne tik sutvarkytą Jūsų įmonės buhalteriją, bet ir padidintą verslo procesų kontrolę bei papildomas verslo optimizavimo rekomendacijas, diegiant individualius poreikius išpildančius verslo valdymo modulius.

 

10. Iš kur žinoti, kad įmonės apskaitos sistema ir verslo valdymo moduliai bus suderinami su Added Value aukštosiomis apskaitos technologijomis?

Added Value išsiskiria ypač lanksčiu prisitaikymu prie klientų naudojamų sistemų. Taip pat, esant poreikiui, į esamą apskaitos sistemą galima patikimai integruoti ir kitas reikiamas verslo optimizavimo bei duomenų ir rezultatyvumo stebėsenos sistemas.

 

11. Norėčiau išbandyti Added Value paslaugas, bet nesu tikras, ar siūlomos paslaugos atitiks mano individualius verslo poreikius?

Added Value nuolatinės pažangos principas leidžia klientams siūlyti aukštąsias apskaitos technologijas, lanksčiai ir kokybiškai prisitaikančias prie individualių verslo poreikių. Klaidų eliminavimas, automatizuotas duomenų surinkimas, duomenų saugumo garantija – Added Value sukuriama pridėtinė vertė Jūsų verslui. Tačiau, jei teikiamų paslaugų kokybė neatitiktų kliento įmonės poreikių, Added Value kompensuoti pirmojo mėnesio paslaugų išlaidas. Šiuo būdu Jūs turite galimybę įsitikinti aukštųjų apskaitos technologijų pridėtine verte be jokių įsipareigojimų ir finansinės rizikos.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt