LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt
Partneriams

Partneriams

 Pridėtinę vertę kurianti partnerystė

„Added Value“ kuria pridėtinę vertę Jūsų verslui, siūlydama tvarios ir ilgalaikės partnerystės galimybę. Racionalus verslas nuolat ieško priemonių plėtrai ir apskaitos bei audito paslaugų kaštų optimizavimui. „Added Value“ partnerystės programa – naujų klientų paieška Jūsų verslui ir pridėtinė vertė, suteikiama už Jūsų pagalbą, plečiant kompanijos klientų gretas. Kad „Added Value“ taikomos aukštosios apskaitos technologijos leistų eliminuoti ne tik laiko sąnaudas ir žmogiškųjų klaidų tikimybę, bet ir finansinius Jūsų verslui taikomos apskaitos ir audito kaštus.

Kompanija siūlo kurti pridėtinę vertę klientams kartu ir yra pasiruošusi aptarti strateginės partnerystės galimybes su įmonėmis, dirbančiomis šiose srityse:

  • įmonių steigimo,
  • teisinių paslaugų,
  • patalpų nuomos
  • kitose verslo pradžiai ir plėtrai aktualiose srityse.

Mažiau darbo, daugiau saugumo ir kontrolės bei pridėtinė partnerystės vertė. Nes pažanga išlaisvina Jūsų verslą. Kreipkitės telefonu +37068448887 arba el. paštu info@avalue.lt ir aptarkite konkrečią „Added Value“ siūlomą pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Kreipkitės – pažangai, kuri išlaisvina.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt