LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt
Apskaita

Apskaita

 

Buhalterinė apskaita yra kokybiškos verslo priežiūros ir kontrolės pagrindas. Šis pagrindas yra žymiai tvirtesnis, kai įmonės apskaita ir finansai yra automatizuojama ir kai ja rūpinasi tikri savo amato profesionalai. Patikėję šiuos darbus aukštųjų apskaitos technologijų kompanijai Added Value, galėsite sutaupyti brangaus laiko (o daugeliu atveju – ir pajamų), eliminuoti žmogiškųjų klaidų tikimybę ir sutelkti visą dėmesį plėtrai. Mūsų tikslas – savo kasdienine veikla kelti buhalterinių paslaugų kokybės kartelę Lietuvoje, kad Jūsų verslas galėtų kvėpuoti, augti, atsiverti kūrybai bei inovacijoms.

Ką siūlome

Mūsų garantija Jums – individualus ir efektyvesnis Jūsų įmonės apskaitos tvarkymas pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Tikslu. Tvarkinga. Profesionalu, pažangu ir visada laiku. Lankstus technologijų pritaikymas prie individualių verslo sistemų. Papildomų, Jūsų verslo poreikius išpildančių modulių diegimas: sąskaitų faktūrų kontrolė, mokėjimų valdymas, analitinės apskaitos integracija, įmonės pelningumo sekimas, individualūs Jūsų įmonei reikalingi sprendimai.

Added Value“ rūpinasi nuolatine apskaitos standartų atitiktimi besikeičiantiems įstatymams ir tarptautiniams reikalavimams bei technologinėmis finansų priežiūros inovacijomis, kurios suteikia mūsų klientams konkurencinį pranašumą.

Įmonės apskaita: ką gaunate

Kad Jūsų verslas žinotų, kada plėstis, o kada atsitraukti ir persigrupuoti, jam reikia pažangesnės finansinių duomenų stebėsenos, analizės ir kontrolės. Added Value užtikrina, kad Jūs bet kada ir iš bet kurio pasaulio taško galėtumėte sekti ir kontroliuoti savo įmonės pajamas, išlaidas ir kitus finansinius rodiklius, kokybiškai įvertintumėte įmonės finansinę padėtį bei priimtumėte teisingus sprendimus dėl savo verslo ateities. Tai yra pranašumai, kuriuos Jūsų įmonei garantuoja mūsų aukštosios apskaitos technologijos.

Kokybiška ir tvarkinga finansinė apskaita reiškia ne tik atsakingesnę pajamų ir išlaidų srautų kontrolę, bet ir sklandų mokesčių mokėjimą bei visavertes finansines ataskaitas atsakingiems kompanijos darbuotojams. Finansinės apskaitos dėka diagnozuodami savo įmonės būklę, lengviau prognozuosite plėtros galimybes bei skaičiais ir faktais užsitikrinsite savo partnerių bei investuotojų palankumą. O atsiradus poreikiui, galėsite laiku pradėti įmonės reorganizacijos procesus ir sulaukti tikslių reorganizavimo sąlygų vertinimų bei rekomendacijų.

Finansinių rodiklių stebėsena

Tinkamai tvarkoma buhalterinė apskaita leidžia ne tik stebėti finansinių duomenų pokyčius, bet ir efektyviai palyginti savo finansinius rodiklius su kitų panašių įmonių finansiniais rodikliais.

Pagrindinės įmonių finansinių rodiklių grupės yra šios:

 • efektyvumo finansiniai rodikliai;
 • likvidumo arba mokumo rodikliai;
 • finansinio sverto rodikliai;
 • pelningumo rodikliai;
 • investicijų grąžos rodikliai.

Įvertinę šiuos rodiklius, galėsite lengviau identifikuoti pagrindines grėsmes, iššūkius ir galimybes, Jūsų verslo laukiančias ateityje.

Buhalterinės apskaitos įmonė ar privatus buhalteris?

Buhalterių kompetencijos sritys Lietuvoje apima įvairias veiklas – nuo grynai profesinės (buhalterinės, verslo apskaitos), iki mokesčių ar darbo teisės klausimų ir kitų verslui aktualių konsultacijų. Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiantis asmuo ar įmonė privalo užtikrinti, kad materialiniais ir finansiniais ištekliais būtų naudojamasi racionaliai, kad ataskaitiniai duomenys būtų teisingi, o atsiskaitomieji dokumentai laiku pateikti kontroliuojančioms įstaigoms.

Dažnai įmonės susiduria su dilema – asmeninis įmonės buhalteris ar apskaitos paslaugas teikianti įmonė. Pasirinkimas priklauso nuo įmonės specifikos ir poreikių. Tačiau augant bendrai specializacijos tendencijai, vis daugiau ne tik smulkiojo, vidutinio, bet ir stambiojo verslo atstovų įsitikina, kad bendradarbiavimas su buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančia įmone yra efektyviausias pasirinkimas. Svarbiausia – įsitikinti, jog finansų tvarkytojai būtų patikimi, pasižymintys aukšta reputacija, darbuotojų kvalifikacija bei nuolatine technologine pažanga.

Įmonė neserga, neatostogauja, neišeina iš darbo, neišduoda verslo paslapčių, nereikalauja papildomų išlaidų darbo priemonėms ar darbo vietai. Įmonę „atleisti“ar pakeisti, turint priekaištų darbo kokybei ar metodams, yra daug lengviau nei asmeninį buhalterį. Įmonė sumažins paslaugų kainą, jei sumažės darbo (kuomet buhalterio atlyginimą gina Darbo įstatymas).

Svarbus aspektas taip pat yra kompetencijų sritys. Buhalterinių duomenų fiksavimo toliaregiškai ir kokybiškai įmonės finansinių rodiklių stebėsenai ir kontrolei nepakanka. Jums aktualios teisinės ir finansinės konsultacijos, susijusios su sutarčių rengimu, ekspertize ir atstovavimu ūkinėse-finansinėse, mokestinių ginčų bei bankroto bylose.

Samdyti kelis skirtingų sričių specialistus kainuoja brangiai ir neapsimoka. O kvalifikuota apskaitos ir audito kompanija visą ekspertinių paslaugų paketą Jums gali suteikti už tą pačią kainą. Pavyzdžiui, jei savo partneriu pasirinksite Added Value, Jūsų įmonei tarnaus visa kvalifikuotų specialistų komanda, užtikrinanti ne tik apskaitos, bet ir teisės bei verslo valdymo klausimų ekspertizę.

Added Value siekia būti technologiškai moderniausia ir stipriausia verslo buhalterinės apskaitos ir audito komanda Lietuvoje, užtikrinanti savo klientams konkurencinį pranašumą – pažangą, kuri išlaisvina.

Kas yra aukštosios apskaitos technologijos?

Aukštosios apskaitos technologijos – tai modernių automatizuotų technologijų taikymas Jūsų verslo finansų priežiūros ir kontrolės procesuose. Aukštosios apskaitos technologijos taikomos šiose srityse:

 • buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus;
 • Jūsų verslo poreikius išpildančios apskaitos sistemos įdiegimas;
 • individualių įmonės apskaitos gairių ir apskaitos politikos rengimas;
 • darbo užmokesčio apskaita;
 • finansinių ataskaitų rengimas;
 • asmeninio įmonės buhalterio funkcijos;
 • apskaitos konsultacijos.

Added Value aukštosios apskaitos technologijos yra grįstos nuolatinėmis priemonių ir sprendimų inovacijomis, automatizuojant verslo procesus ir užtikrinant efektyvesnę finansų priežiūrą. Toks yra Added Value darbo metodas.

Didžiausi aukštųjų apskaitos technologijų privalumai

Added Value klientai labiausiai vertina šiuos aukštųjų apskaitos technologijų privalumus:

 • Prisitaikymas prie individualių Jūsų verslo poreikių. Vykdant kasdienes finansines operacijas, išvengti papildomų darbo jėgos, laiko ir popierizmo sąnaudų apskaita padeda speciali kiekvieno verslo segmento specifikai ir dydžiui pritaikyta programinė įranga. Priklausomai nuo Jūsų verslo krypties ir specifikos, mes įdiegsime papildomus verslo valdymo sistemos modulius, tokius kaip analitinės apskaitos integracija, sąskaitų faktūrų kontrolė, mokėjimų valdymas, įmonės pelningumo sekimas ir kt.
 • Žmogiškųjų klaidų eliminavimas. Pagrindinės buhalterinės apskaitos klaidos – skaičiavimo arba loginės klaidos. Modernios automatinės sistemos neklysta. Aukštosios apskaitos technologijos leidžia eliminuoti žmogiškųjų klaidų tikimybę, taupant Jūsų laiką ir didinat finansinę verslo procesų kontrolę.
 • Atitiktis naujausiems reikalavimams. Aukštosios apskaitos technologijos grįstos nuolatiniu apskaitos metodų atnaujinimu ir peržiūrėjimu. Tai reiškia griežtą atitiktį VAS ir TAS apskaitos standartams bei tarptautiniams reikalavimams.
 •  Mažiau Jūsų darbo – daugiau verslo kontrolės. Mūsų buhalterinė apskaita įgalina efektyvesnį finansinių duomenų fiksavimą, analizę, kontrolę ir lyginimą. Pažangūs verslo apskaitos ir audito įrankiai leidžia pasiekti teisinę ir finansinę įmonės informaciją iš bet kurios vietos duomenų debesyje.

Buhalterinės apskaitos kaina

Tikslią apskaitos paslaugų kainą lemia Jūsų verslo apimtys. Šios yra nustatomos įvertinant įmonės veiklos rodmenis: pirkimus, pardavimus, pavedimų skaičių, ilgalaikį turtą, darbo užmokestį, kasos operacijas ir kitus rodiklius.

Added Value buhalterinės apskaitos kaina visada nustatoma remiantis individualiais poreikiais bei veiklos specifika, kad Jūs mokėtumėte tik už tas paslaugas, kurios reikalingos būtent Jūsų verslui.

Kainodara formuojama dviem būdais: fiksuota kaina ir kintama kaina. Fiksuota kaina nustatoma apibusiu sutarimu, remiantis Jūsų įmonės veiklos apimtimis. Kintama kaina priklauso nuo atliekamų operacijų skaičiaus.

Added Value teikiamos apskaitos ir audito paslaugos apdraustos 250.000 EUR vertės suma. Aukštųjų apskaitos technologijų kokybę liudija mūsų narystė „Integra International“ tinkle bei tarptautinis „Corporate INTL“ apdovanojimas apskaitos ir audito paslaugų srityje.

Added Value 10 pridėtinių verčių:

 1. Tarptautinė tinklaveika (narystė „DFK International“ tinkle).
 2. Tarptautinis pripažinimas ir laimėjimai (Corporate INTL apdovanojimas);
 3. Ekspertinė apskaitos audito specialistų priežiūra;
 4. Informacijos pasiekiamumas iš bet kurios vietos duomenų debesyje;
 5. Duomenų saugumo garantija;
 6. Patogesnė verslo procesų ir rezultatyvumo stebėsena ir kontrolė;
 7. Papildomi verslo sistemos modeliai pagal poreikius (sąskaitų išrašymas, prekių judėjimo stebėjimas, pelningumo sekimas, laiko valdymas ir kt.);
 8. Laiką taupantis automatizuotas buhalterinės informacijos surinkimas;
 9. Modernios nuolat atnaujinamos aukštosios apskaitos technologijos;
 10. Nemokamas technologijų pritaikymas prie Jūsų verslo sistemų.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt