LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Apskaitos registrai

Apskaitos praktikoje ūkinių operacijų duomenims grupuoti ir kaupti pagal sąskaitas ir šiai informacijai saugoti naudojamos specialios formos, dar vadinamos apskaitos registrais. Apskaitos registrai, tai išvestinė informacija, kurią mes gauname suvedus pirminę informaciją.

Buhalterinei apskaitai naudojami įvairūs apskaitos registrai. Juos galima sugrupuoti pagal keletą požymių: pagal tipą, pavidalą, įrašų pobūdį, duomenų detalumą, sandarą, užpildymo būdą ir pan. Kokios apskaitos registrų sistemos naudojamos įmonėse apskaitai tvarkyti, visų pirma priklauso nuo taikomos sąskaitybos sistemos, kurios yra susijusios su paprasto ar dvejybinio įrašo naudojimu.

Paprastąją apskaitą taikančioms įmonėms reikia mažai ir nesudėtingų registrų, o tuo tarpu daugiau ir sudėtingesnių registrų reikia taikant dvejybinę apskaitos sistemą. Taigi, mūsų Added Value specialistai naudoja registrų apskaitos programą, esančią debesyse, todėl Jums galime pasiūlyti apskaitos paslaugas online – patikėkite apskaitos registrų tvarkymą mums!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt