LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita yra neatskiriama įmonės veiklos dalis. Kiekvienas įmonės veiksmas – pardavimas, banko pavedimas, algos skaičiavimas ir kt. užfiksuojamas buhalterinės apskaitos dokumentuose. Vėliau buhalteris šiuos duomenis susistemina ir paruošia valstybinėms institucijoms priimtina tvarka. Apskaitinikas yra buhalterio pagalbininkas, jis apdoroja pirminius dokumentus ir atlieka kitus darbus. Teisingai apibendrinta informacija yra pagrindinis šaltinis optimaliems sprendimams versle priimti.

Buhalterinė apskaita teikia duomenis apie įmonės finansinę būklę, veiklos rezultatus ir pinigų srautusataskaitų duomenys reikalingi tiek išoriniams, tiek vidiniams apskaitos duomenų vartotojams. Vidiniai apskaitos informacijos vartotojai – įmonės savininkai, administracija, darbuotojai, o išoriniai vartotojai – kreditoriai, tiekėjai, pirkėjai bei įvairios valdžios institucijas.

Už apskaitos organizavimo taisyklių patvirtinimą, apskaitos dokumentų išsaugojimą ir finansinių ataskaitų rinkinio pateikimą laiku, atsakingas įmonės vadovas arba jo įgaliotas buhalterijso vadovas, o už įmonės apskaitos tvarkymą atsakinga buhalterija – buhalteris. Jie savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymu, Lietuvos Respublikos viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymu, Lietuvos Respublikos kultūros ministro patvirtintomis Biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos organizavimo taisyklėmis ir kitais teisės aktais, ministro patvirtintais nuostatais, pareigybių aprašymais.

Įsteigus savąjį verslą ar užsiimant individualia veikla, visada svarbu pasirūpinti, kad buhalterinė apskaita būtų vedama tinkamai ir tik atsakingų buhalterių. Supraskite, kad net ir menkos klaidos gali tapti didelių problemų priežastimi. Added Value specialistai pasirūpins kokybiškai vedama buhalterine apskaita Jūsų įmonėje, nes norint geriausio rezultato – būtinos specifinės žinios, atidumas ir kruopštumas!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt