LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Finansinė apskaita

Finansinė apskaita yra visos įmonės veiklos apibendrinta apskaita, pagal kurios duomenis nustatomi įmonės finansiniai rezultatai – pelnas ar nuostoliai ir sudaromos finansinės ataskaitos. Pagrindinis finansinės apskaitos tikslas – pateikti tikrą, teisingą informaciją apie įmonės ataskaitinio laikotarpio rezultatus ir finansinę būklę. Svarbiausi informacijos vartotojai, tai esantys ir potencialūs įmonės savininkai, administracija, darbuotojai, kreditoriai, tiekėjai, pirkėjai, įvairios valstybės institucijos ir kiti išoriniai bei vidiniai vartotojai.

Nustatyti standartai nusako, kaip turi būti sudarytos finansinės ataskaitos. Kadangi finansinė apskaita teikia informaciją išoriniams ir vidiniams vartotojams, todėl ji paprastai reguliuojama teisės aktais, informacija standartizuojama – jos tvarką bei pateikimo formą stengiamasi suvienodinti, kad išoriniai informacijos vartotojai lengvai ją suprastų. Finansinės atskaitomybės duomenys negali būti komercinė paslaptis.

Dauguma problemų ir bankrotų atsiranda dėl blogo finansų valdymo. Jeigu norite to išvengti – patikėkite finansų apskaitos valdymą mums! Added Value profesionalai pasižymi tikslumu, lankstumu ir kruopštumu, tai pagrindinės savybės galinčios padėti Jūsų verslui!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt