LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Gamybos apskaita

Valdymo apskaita, tai informacijos, kuri yra reikalinga ūkio subjektui valdyti, rinkimas, klasifikavimas, įvertinimas ir pateikimas. Gerai tvarkoma valdymo apskaita gali padėti atsakyti į konkrečius klausimus: Kokia produkto savikaina, ar tikslinga šį produktą gaminti? Kokios bei kokio dydžio išlaidos susidarė tam tikruose įmonės padaliniuose? Kokios jų susidarymo priežastys? Kokioms problemomis reikia skirti daugiau dėmesio? Valdymo apskaitos informacija yra komercinė paslaptis ne tik išorės vartotojams, bet ir darbuotojams, kurie neturi tiesioginio ryšio su sprendžiama problema.

Daugelyje gamybos įmonių gamybos apskaita užima nemažai darbo laiko, todėl reikalingi specialiai tam darbui atlikti apskaitos darbuotojai. Kol duomenys įvedami rankiniu būdu į apskaitos sistemą jie pasensta, todėl duoda mažai naudos gamybos valdymo sistemai. Kuomet įmonės netenkina įprasta apskaita vien tik dėl mokesčių, norima matyti daugiau, skirtingais pjūviais ir standartinių priemonių nebeužtenka – Added Value savo sistema gali praplėsti apskaitą iki galingos verslo valdymo sistemos, išskaidant visus etapus nuo realybės ir juos atkartoti apskaitos programoje.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt