LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Ilgalaikio turto apskaita

Materialiojo turto sunaudojimo požiūriu ilgalaikis ir trumpalaikis turtas nevienodai panaudojamas uždirbant pelną. Materialusis ilgalaikis turtas – tai žmogaus ar gamtos sukurtas turtas, kuris naudojamas įmonėje gaminant produkciją ar teikiant paslaugas.
Ilgalaikis turtas, tai materialus turtas, kurio naudingas eksploatavimo laikotarpis ilgesnis negu vienas ataskaitinis laikotarpis – naudojamas pajamoms uždirbti ilgiau nei vienerius metus. Priskyrus turtą ilgalaikio turto rūšiai, atkreipiamas dėmesys ir į jo kainą. Materialus turtas, kuris teikia įmonei ekonominės naudos, naudojamas ilgiau negu vienerius metus ir kurio įsigijimo ar pagaminimo savikaina yra ne mažesnė už įmonės nustatytą minimalią ilgalaikio materialiojo turto vertę.
Jeigu turtas turi tam tikrą vertę, tai jis nepriskiriamas ilgalaikiam, nors ir būtų naudojamas keletą metų. Ilgalaikis turtas, tai žmogaus ar gamtos sukurtas turtas, naudojamas įmonėje gaminant produkciją ar teikiant paslaugas. Ilgalaikį turtą įmonė apskaitoje užregistruoja suskirstytą pagal paskirtį: žemė, pastatai, transporto priemonės, mašinos, kiti įrenginiai, išperkamoji nuoma, išankstiniai apmokėjimai ir kitas ilgalaikis turtas.

Added Value, tai profesionali, lanksti ir aukštosios apskaitos technologijas taikanti audito ir verslo apskaitos komanda, kuri be vargo padės Jums ir Jūsų verslui ne tik susitvarkyti su ilgalaikio turto apskaita, bet ir rekomenduos, kaip veiksmingiau prižiūrėti buhalterinę apskaitą.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt