LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Individualios įmonės apskaita

Individuali įmonė steigima tada, kai Jūs esate savo srities specialistas, teikiate paslaugas ar parduodate prekes, tačiau neketinate labai išsiplėsti rinkoje, kadangi visus užsakymus galite atlikti pats arba su nedidelės darbuotojų komandos pagalba. Individuali įmonė, tai neribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurios pagrindinis tikslas – ūkinės komercinės veiklos vykdymas ir pelno siekimas.

Individuali įmonė išsiskiria tam tikrais požymiais, kurie padeda atskirti ją nuo kitų juridinio asmens teisinių formų. Individualios įmonės turtas susideda iš dviejų dalių: pirma dalis yra šiai įmonei perduotas savininko turtas, o kita dalis, tai turtas, kuris buvo įgytas individualios įmonės vardu. Svarbu pabrėžti, kad visas įmonės uždirbtas pelnas priklauso savininkui ir turtas yra neatskiriamas nuo savininko turto. Jeigu individualioje įmonėje nepakanka turto tam tikrai prievolei įvykdyti – už tai atsako pats savininkas. Taip pat nėra apibrėžtas individualios įmonės įstatinio kapitalo dydis, tad tokią įmonę gali įsteigti asmuo, kuris nori investuoti į ją nedidelį kapitalą. Individuali įmonė gali būti pertvarkyta į kitokias juridinių asmenų teisines formas kaip akcinę bendrovę, uždarąją akcinę bendrovę bei viešąją įstaigą.

Individualios veiklos apskaitą privaloma tvarkyti vadovaujantis buhalterinės apskaitos taisyklėmis, o jei nežinote, kuo pasikliauti, reikia lanksčių ir prie Jūsų poreikių prisitaikančių profesionalų, kreipkitės į mūsų, Added Value specialistus. Padėsime apskaičiuoti apmokestinamąsias pajamas, parodysime, kaip nepasimesti tarp mokesčių, kuriuos turite sumokėti valstybei ir kokias pateikti deklaracijas. Sutvarkysime Jūsų individualios įmonės apskaitą, apskaičiuosime ir deklaruosime mokesčius, pateiksime reikalingas deklaracijas valstybinėms institucijoms.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt