LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Kuro apskaita

Transporto kuro sąnaudos teisingai gali būti pagrįstos pagal nustatytas kuro sąnaudų normas, atitinkamai pagal kelionių lapuose įregistruotus kelionių maršrutus arba tikslines išvykas. Atsižvelgdamos į veiklos pobūdį, transporto priemonių ir jomis pervežamų krovinių rūšis, transporto priemonių naudojimo sąlygas, kelionių tikslus, įmonės ar organizacijos gali pačios nustatyti, kokiais dokumentais turi būti įforminama kelionė ir kuro sunaudojimas.

Be abejonės, įmonėms, turinčioms transporto parką, aktualu sumažinti kuro kaštus bei padidinti jų efektyvumą, todėl dažnai kuro apskaitos tvarkymas įmonėje būna perduotas specializuotai įmonei – patikimi ir savo darbą išmanantys specialistai padeda išvengti dyzelinio kuro vagysčių, užkerta kelią kuro švaistymui ir nuostoliams, taip pat tikslūs matavimai būtini analizei ir tolimesniems veiksmams. Added Value audito ir verslo apskaitos kompanija, tai kokybiškas ir patikimas sprendimas Jūsų įmonės kuro apskaitai tvarkyti!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt