LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Mažosios bendrijos (MB) apskaita

Šiandien daugeliui žmonių, kurie nori tapti nuosavo verslo savininkais, mažosios bendrijos steigimas yra puiki išeitis – jų laukia mažesnė civilinė atsakomybė, kadangi neatsako savo turtu, nėra reikalavimo dėl minimalaus kapitalo dydžio, taip pat ši bendrija neprivalo turėti vadovo. Verslo egzistavimas paremtas asmeninėmis savybėmis grįsto bendradarbiavimo principu, be to, įstatymas suteikia galimybę šios bendrijos nariams susitarti tarpusavyje įvairiais mažosios bendrijos veiklos klausimais.

Mažoji bendrija skirta žmonėms, siekiantiems kurti smulkųjį, nereikalaujantį didelių investicijų, šeimos verslą bei tiems, kurie vienas kitą gerai pažįsta ir nori dalyvauti mažosios bendrijos veikloje. Mažosios bendrijos steigėjais gali būti tik fiziniai asmenys ir ne daugiau kaip 10 asmenų. Mažosios bendrijos steigimas priklauso nuo pasirinkto steigimo būdo – elektroniniu arba neelektroniniu būdu – ir jos steigėjų skaičiaus.

Dar vienas privalumas – paprastesni mažosios bendrijos apskaitos ir finansinių ataskaitų sudarymo reikalavimai, lankstesnis valdymas. Tačiau tai nereiškia, kad mažosios bendrijos buhalterija gali būti vedama laisva forma arba būti tokia paprasta, kur galioja aiškūs nurodymai, kurių privaloma laikytis.

Tam, kad informacijos apie apskaitos vedimą trūkumas netaptų kliūtimi įgyvendinant savo verslo planus, mažosios bendrijos apskaitą leiskite sutvarkyti Added Value specialistams. Mums paskirtus darbus atliekame atsakingai, kruopščiai ir profesionaliai. Siekiame rūpintis mažosios bendrijos buhalterija ir jos standartų atitiktimi, naudojantis aukštosiomis apskaitos technologijomis, taip sutaupant Jūsų brangų laiką ir išvengiant papildomų klaidų tikimybės. Mūsų komanda už pažangą versle!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt