LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Skaidri apskaitos sistema

Norint, kad Jūsų apskaitos sistema veiktų skaidriai, savo veikloje būtina vadovautis Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymu, Lietuvos Respublikos viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymu, Lietuvos Respublikos kultūros ministro patvirtintomis Biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos organizavimo taisyklėmis ir kitais teisės aktais, ministro patvirtintais nuostatais, pareigybių aprašymais. Dažnai skaidriai apskaitos sistemai vesti reikia profesionalo pagalbos, kuris turi ne tik nemažos patirties šioje srityje, bet kartu yra patikimas, kruopštus, gali skirti daug laiko įsigilinti – jeigu ieškote specialistų, išmanančių savo darbą – perleiskite apskaitos sistemos programavimą mums.

Siekiame tikslumo, skaidrumo, pažangos ir profesionalumo veikloje, todėl apskaitos sistemų programavimas dar nebuvo toks patogus, paprastas, o svarbiausia kokybiškas ir patikimas. Apskaitos sistemos tvarkymas galimas ir nuotoliniu būdu, viskas pagal Jūsų poreikius – Added Value paslaugas pritaikome pagal kiekvieno individualius poreikius, nes technologijos suteikia galimybę veiksmingai komunikuoti, kad ir kur bebūtumėte!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt