LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Uždarosios akcinės bendrovės (UAB) apskaita

Uždaroji akcinė bendrovė privalo vesti apskaitą panaudojant dvejybinį įrašą, teikti finansinę atskaitomybę ir turėti darbuotoją arba juridinį asmenį, kuris tvarko apskaitą. Daugelis individualias įmones šiuo metu pertvarko į UAB, kadangi įmonės savininkas atsako savo turtu.

UAB apskaita privalo vesti pagal visus verslo apskaitos standartus, Buhalterinės apskaitos įstatymą ir Įmonių finansinės atskaitomybės įstatymą. UAB yra populiariausia veiklos forma Lietuvoje, tad mokestiniams ir apskaitos aspektams skiriamas didžiausias dėmesys. UAB, kaip ir kitos steigiamos įmonės, turi kasmet sudaryti finansinę atskaitomybę ir ją pateikti VĮ Registrų centrui.

Versle be galo svarbu, kad finansinės operacijos ir visi susiję dokumentai būtų tvarkomi teisingai, teisėtai ir, žinoma, patikimai. UAB apskaitą privalo tvarkyti tik aukštą kompetenciją turintys specialistai, tad Added Value audito ir verslo apskaitos paslaugas teikianti įmonė garantuoja kokybę ir konfidencialumą. Mes teikiame kokybiškas, kvalifikuotas buhalterinės apskaitos paslaugas ir nesvarbu, kokia Jūsų įmonė bebūtų – didelė, vidutinė ar maža, nes galime užtikrinti tikslią ir teisingą apskaitą!

Pagal Jūsų pageidavimus atliekame UAB buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų tvarkymo iki reikalingų ataskaitų parengimo ir pristatymo. Teikiame įvairias konsultacijas, pateikiame rekomendacijas siekiant optimizuoti Jūsų įmonės finansų valdymo sprendimus.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt