LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

UAB auditas

UAB auditas – finansinių ataskaitų patikrinimas, kada tikrinamas įmonės tam tikro laikotarpio balansas, piniginių srautų, pelno (nuostolio) ir kitos ataskaitos. Audito metu nustatoma, ar visos minėtosios ataskaitos sudarytos teisingai, ar parodo faktišką įmonės finansinę būklę. Auditas privalomas toms įmonėms, kurių du iš trijų rodikliai viršijami finansinių metų paskutinę dieną – darbuotojų skaičius 50, turtas 1,8 mln. Eur, pajamos 3,5 mln. Eur.

Norint, kad UAB auditas praeitų sėkmingai, įmonėms svarbu, kad finansinės operacijos ir visi kiti susiję dokumentai būtų tvarkomi teisingai, teisėtai ir patikimai, todėl uždarosios akcinės bendrovės apskaitos politiką privalo tvarkyti tik aukštą kompetenciją turintys specialistai, buhalteriai. UAB apskaita privalo atitikti visus verslo apskaitos standartus, Buhalterinės apskaitos įstatymą ir Įmonių finansinės atskaitomybės įstatymą. UAB yra populiariausia veiklos forma Lietuvoje, tad mokestiniams ir apskaitos aspektams skiriamas didžiausias dėmesys. UAB turi kasmet sudaryti finansinę atskaitomybę ir ją pateikti VĮ Registrų centrui.

Added Value audito ir verslo apskaitos komanda turi patirties ne tik buhalterinės apskaitos vykdymo, bet ir audito srityje, todėl galime laiku pastebėti Jūsų klaidas ir jų išvengti. Savo darbą atliekame kokybiškai, tad atsakysime į bet kurį iškilusį klausimą, rekomenduosime, patarsime ir pasiūlysime individualų sprendimą Jūsų verslui. Lankstūs, pažangūs ir visada prisitaikantys prie kliento!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt