LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Buhalterija

 

 

Buhalterija – tai viena iš pirmųjų informacijos gavimo sistemų finansinei veiklai valdyti. Ji apima daug sričių, tokių kaip: finansinių ataskaitų analizė, biudžeto sudarymas, darbo užmokesčio ir mokesčių skaičiavimai, jų valdymas ir dar daug kitų. Įmonės buhalterija atspindi kiekvieną atliekamą žingsnį – duomenys apie faktus fiksuojami, grupuojami, o vėliau apibendrinami apskaitoje, iš kurios gaunami informaciniai rodikliai apie įmonės turtą, lėšas, veiklos rezultatus, jos finansinę būklę, galimybes. Tačiau sėkmingai buhalterijai vystyti reikia skirti daug pastangų ir laiko.

Verslas netruks merdėti, jei apleisite įmonės buhalteriją. Tam reikia atrasti patikimą, puikiai savo specialybę išmanantį specialistą, tačiau vienai įmonei išlaikyti buhalterį brangu – darbo vieta, kvalifikacijos kėlimas, įvairios licenzijos programos. Verslas patiria nuostolių, išleidžia papildomus kaštus, taigi, daugiau prarandate, nei išlošiate. Šioje situacijoje Added Value siūlo vyriausio buhalterio paslaugos pasirinkimą. Kodėl ši išeitis turėtų būti verta dėmesio ir geresnė už pirmąją? Buhalterinė įmonė kur kas praktiškesnis pasirinkimas, jau vien dėl to, kad buhalterijos tvarkymas atiteks į patikimas, profesionalų rankas, o prireikus konsultacijos – atsakymo sulauksite tuoj pat. Šiuolaikinės technologijos leidžia efektyviai bendradarbiauti, kad ir kur bebūtumėte. Visi, su buhalterija susiję veiksmai registruojami sistemoje, o Jūs galite prisijungti prie apskaitos programos ir stebėti pelningumus ar pan.

Ar kada galėjote pagalvoti, kad buhalteriją internetu galėsime veiksmingai sekti, prižiūrėti ir atlikti įvarius darbus, nesvarbu, kur bebūtume? Siekiame, kad pažanga ir naujausios technologijos su Jūsų verslu eitų išvien. Tik efektyviai bendradarbiaudami galime pasiekti bendros sėkmės versle! Sutaupykite savo laiko, įmonės kaštų ir patikėkite buhalteriją Added Value specialistams!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt