LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Finansinės paslaugos

Remiantis LR finansų ministro įsakymu, finansinėmis paslaugomis yra laikoma – paskolų teikimas ir su tuo susijusios įvairios paslaugos; finansinių garantijų ir laidavimų teikimas, taip pat susijusios paslaugos; indėlių ir kitų grąžintinų lėšų priėmimo, tvarkymo paslaugos ir kitos su atsiskaitymų organizavimu susijusios paslaugos; sandoriai dėl valiutos, taip pat grynųjų pinigų įmokų priėmimo ir išmokų išmokėjimo, pinigų tvarkymo ir kitos paslaugos, tiesiogiai susijusios su bet kokios valiutos banknotais ir monetomis.

Finansų įstaigos, teikiančios finansines paslaugas savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, reglamentuojančiais finansinių paslaugų teikimą ir finansų įstaigų veiklą, taip pat atitinkamos teisinės formos, kurios pagrindu finansų įstaiga yra įsteigta ir veikia, juridinį asmenį, ir kitais teisės aktais.

Mūsų Added Value specialistai teikia kokybiškas finansines paslaugas ir konsultacijas, kurios padeda atrasti Jūsų veiklos gerinimo būdus kartu didinant įmonės konkurencingumą rinkoje. Added value – siūlome kokybiškai atliktą darbą ir išpildome kiekvieno kliento lūkesčius!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt