LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Deklaravimas

Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) ir turto deklaracijos gali būti pateikiamos per VMI elektroninę sistemą. Pajamas deklaruoti galite užpildžius GPM308 formą, jei ne vėliau kaip iki 2008 m. gruodžio 31 d. esate paėmę kreditą gyvenamajam būstui statyti ar įsigyti.

Pajamas privaloma deklaruoti, jeigu verčiatės individualia veikla ir gaunate iš jos pajamų, už kurias iki nustatytos dienos būtina sumokėti mokesčius. Pajamų deklaracijas taip pat turite pateikti, jeigu Jums buvo pritaikytas per didelis neapmokestinamasis pajamų dydis ir dėl šios priežasties turite sumokėti dalį Gyventojų pajamų mokesčio arba susigrąžinti šį mokestį, nes taikėte per mažą neapmokestinamąjį pajamų dydį. Deklaraciją reikia pateikti ir už gautas brangias dovanas – didesnes nei 2500 eurų vertės.

Deklaruoti turtą privalo valstybės tarnautojai, politikai ar kandidatuojantys jais tapti, Europos Parlamento nariai ir kandidatai į juos bei jų šeimos nariai, taip pat prokurorai, valstybinių akcinių bendrovių akcininkai ir kiti asmenys, kurie yra išvardinti Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatymo antrajame straipsnyje. Turto deklaracija taip pat privaloma gyventojams, kurie pageidavo gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti pagal Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą, ir jų šeimų nariai.
Deklaraciją pateikus arba patikslinus po termino, permoka bus grąžinta ne vėliau kaip per 90 d. nuo jos pateikimo ar patikslinimo dienos.

Dažnai pasitaiko, jog deklaruojant pajamas savarankiškai, neteisingai pritaikomi ar visai nepritaikomi atskaitymai, pajamų mokesčio tarifai. Dėl šių ir kitų priežasčių pajamų deklaracijose susidaro didesnės mokėtinos sumos, todėl Added Value pildo ir teikia deklaracijas tiek už įmones, tiek už individualius asmenis. Susisiekite, pateikite reikiamą informaciją, o mūsų specialistai nudirbs visą likusį darbą!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt