LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Finansinė analizė

Šiuolaikiniam verslui labai svarbu finansinė analizė, kurios pagalba galime nustatyti įmonės veiklos finansinius aspektus, įvertinti ne tik esamą padėtį, bet ir ateities perspektyvas. Taip pat galime patikrinti ar praeityje priimti sprendimai tikslūs, pagrįsti esamus ir būsimus valdymo sprendimus, ypatingai atkreipiant dėmesį į įmonės stipriąsias veiklos puses ir galimybes dar labiau jas išplėtoti, efektyviau panaudoti. Paprasčiau tariant, finansinė analizė padeda atsakyti į klausimą ar Jūsų verslas eina teisingu keliu ir parodo, kokia yra įmonės padėtis rinkoje, kokios galimos rizikos, plėtros galimybės ir perspektyvos. Finansinių ataskaitų analizė pateikia informaciją apie veiklos rezultatus, pinigų srautus.

Kiekviena vykdoma analizė turi priartinti prie vienokio ar kitokio galimo sprendimo, tad įvertinus šiuos rodiklius, galima kur kas lengviau identifikuoti pagrindines grėsmes, iššūkius ir galimybes Jūsų verslo laukiančias ateityje.

Added Value specialistų komanda nagrinėja įmonės finansinius duomenis, atlieka rodiklių skaičiavimus. Finansinė analizė daugiausia remiasi įmonės finansinėse ataskaitose pateikiamais duomenimis, tačiau vien jais neapsiriboja. Todėl, jei ieškote žinių ir patirties, būtinai kreipkitės į mūsų įmonėje dirbančius specialistus ir Jūs išvengsite klaidų, sutaupysite laiko ir liksite patenkinti rezultatu!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt