LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Ataskaitos

Visuomenė vis labiau domisi, kaip atsakingai įmonės siekia savo tikslų ir kiek atsakingai sugeba tai atskleisti. Atsakingos organizacijos atsiskaito savo suinteresuotoms šalims apie vykdomą veiklą – darbuotojams, klientams, rinkos dalyviams ar visuomenei. Kokybiškos ataskaitos rengiamos vadovaujantis tam tikromis metodikomis, kad suinteresuotoms šalims ir pačiai įmonei būtų lengviau suprasti ir įvertinti atsakingą veiklą, stebėti rezultatus ir poveikį visuomenei. Kitaip tariant, ataskaitų teikimas yra priemonė, kuri leidžia viešai pristatyti organizacijos vykdomas veiklas, skatina efektyviai valdyti naudojamus resursus.

Ataskaita, tai įrankis, kuris padeda keistis ir siekti užsibrėžtų tikslų. Organizacijos rezultatai turėtų būti pristatomi platesniame tvarumo kontekste. Specialistai pabrėžia, kad kokybiška ataskaita nebūtinai turi būti labai didelė. Organizacijos ataskaita gali tilpti ir į keletą lapų, bet tik tuomet, kai ataskaitoje yra pateikiami skaičiai.

Added Value paruoš ir pateiks reikalingas ataskaitas Valstybinei mokesčių inspekcijai ar Sodrai, užpildys metines ataskaitas Registrų centrui bei parengs kitas, pagal Jūsų poreikius, ataskaitas. Mūsų kvalifikuotai komandai nėra neįveikiamų ir neišsprendžiamų uždavinių, todėl taikydami naujausias apskaitos technologijas versle, siekiame aukščiausių rezultatų. Added Value profesionalai – kuria pažangą Jūsų versle!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt