LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Balanso ataskaitos

Sutiksite, kad finansinė atskaitomybė yra pagrindinis ir svarbiausias šaltinis, siekiant įvertinti verslo veiklą. Balansas, tai yra viena iš pagrindinių trijų įmonės finansinių ataskaitų, kurios dėka, galime matyti įmonės momentinę finansinę būklę tam laikotarpiui, kuriam balansas yra sudarytas.
Remiantis balanso duomenimis, skaičiuojami įmonės finansinio patikimumo rodikliai, pagal kuriuos esami klientai, tiekėjai ar kiti partneriai gali įvertinti bendradarbiavimo riziką.

Galime sutikti įvairaus detalumo balanso ataskaitų, tačiau dažniausiai išskiriami trys pagrindiniai blokai: turtas, nuosavas kapitalas, įsipareigojimai, tarp kurių visada yra išlaikoma pusiausvyra – balansas. Turtas – įmonės ištekliai veiklai vykdyti, tikintis ekonominės naudos. Įsipareigojimai – prievolės, kurios atsirado įmonės veiklos metu ir už kurias reikės atsiskaityti tam tikru laikotarpiu ateityje, o nuosavas kapitalas – akcininkų, savininkų nuosavybė. Svarbu paminėti, kad turtas visada bus lygus įsipareigojimų ir akcininkų ar savininkų nuosavybės sumai. Jeigu kompanijos turtas padidėja, tada tiek pat padidės Jūsų įmonės įsipareigojimai ir nuosavybė.

Added Value komanda gali padėti Jūsų verslui kvėpuoti! Siūlome pagalbą rengiant balanso ar kitas finansines ataskaitas – sutaupykite laiko, išvenkite klaidų!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt