LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Individualios įmonės mokesčiai

Individuali įmonė, tai neribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Šios rūšies įmonė, nuosavybės teise, gali priklausyti vienam fiziniam asmeniui. Norint steigti individualią įmonę įstatymai nereikalauja jokio minimalaus pradinio kapitalo, tad verslą įmanoma pradėti turint gerą idėją bei nedideles pradines lėšas. Individualioje įmonėje galima dirbti neįdarbinant kitų darbuotojų, kitaip tariant, tokioje įmonėje gali dirbti vien tik savininkas ir jo šeimos nariai.

Individualios įmonės mokesčiams keliami nedideli reikalavimai – taikoma sutrumpinta finansinė atskaitomybė. Pirmaisiais mokestiniais metais, siekiant padėti naujai atsidariusioms įmonėms, mokesčių inspekcijos specialistai, net ir nustatę teisės aktų pažeidimus, naują įmonės mokesčių mokėtoją pirmiausiai ne baudžia, o įspėja, konsultuoja, suteikia reikiamą pagalbą ir nurodo terminus klaidoms ištaisyti.

Added Value konsultantai siūlo savo pagalbą ir rekomendacijas Jūsų naujai verslo idėjai plėtoti – apsaugosime nuo neišvengiamų klaidų, sutaupysite laiko, o su patikimų profesionalų žiniomis, nauja pradžia neatrodys tokia bauginanti!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt