LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Konsultacijos mokesčių klausimais

Mokesčiai, tai labai dinamiška ir sudėtinga teisės sritis, kadangi teisinis reguliavimas dažnai keičiamas, tam įtakos turi ekonomika, polinė aplinka, tad didelė dalis šios srities teisės aktų tampa painūs. Dėl šios priežasties sunku tinkamai vykdyti mokestines prievoles: sumokama per daug arba per mažai mokesčių, pateikiama neteisinga informacija VMI, kartais neišvengiama baudų, delspinigių. Laiku ir tinkamai planuojant mokesčius, galima sumažinti arba visiškai išvengti nereikalingos mokestinės prievolės, todėl pasinaudokite galimybe konsultuotis įvairiais mokesčių klausimais su mokesčių paslaugas teikiančiomis įmonėmis.

Added Value specialistai teikia įvairiapusiškas konsultacijas mokesčių klausimais. Konsultuojame juridinius asmenis mokesčių apskaičiavimo, deklaravimo klausimais, taip pat rengiame prašymus bei atsakymus Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl mokesčių sumokėjimo atidėjimo, mokesčių permokų įskaitymo ar grąžinimo, mokesčių lengvatų taikymo, taip pat konsultuojame fizinius asmenis pajamų, nekilnojamo turto bei kitų mokesčių klausimais bei teikiame konsultacijas kitais mokestiniais klausimais.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt