LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Mokesčių grąžinimas

Įmonės, turinčios išlaidų užsienyje neretai susiduria su mokesčių grąžinimo problema. Dažniausiai sumokėtas mokestis yra grąžinamas, tačiau dėl kai kurių ypatumų nežinojimo galite tik prisidaryti bereikalingų rūpesčių. Kiekvienoje šalyje galioja kitokie įstatymai, tam tikri teisiniai terminai, kurių galite visai neišmanyti, taip pat nauja ES sistema, siekianti palengvinti grąžinimo procedūrą turi daug niuansų ir reikalauja daugybės specifinių žinių bei personalo laiko, kurie gali būti panaudoti efektyvesnei įmonės veiklai. Išvada viena – techninių reikalavimų ir mokesčių grąžinimas gali tapti tikru iššūkiu! Užsienio mokesčių administravimo sąnaudos gali ženkliai sumažinti potencialią naudą. Taip pat yra ir su Lietuvoje esančiais mokesčiais ir jų grąžinimu. Tai užima daug laiko ir reikia tam tikrų teisinių žinių, specifinio išmanymo.

Savo veiklą grįsdama nuolatinės pažangos principu, Added Value teikia mokesčių grąžinimo paslaugą ir specializuotas teisines konsultacijas. Individualių verslo iššūkių sprendimas – Added Value kuriamos pridėtinės vertės dalis. Bendradarbiaujame tiek su užsienio mokesčių institucijomis, tiek su Lietuvoje esančiomis, todėl pritaikę pažangius teisinius įrankius galime užtikrinti greitą ir efektyvų mokesčių grąžinimą.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt