LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Mokesčių optimizavimas

Įmonės, kurios laiku nustato ir įgyvendina tinkamas mokesčių taupymo priemones, gali kur kas efektyviau panaudoti pinigų srautus, padidinti pelną ir investicijų grąžą. Planuojant mokesčius, būtina vadovautis įstatymų nustatytais reikalavimais ir mokesčius administruojančių institucijų praktika, kad nekiltų rizikos, jog netinkami mokesčių taupymo veiksmai bus pripažinti mokesčių vengimu.

Pagrindinis mokesčių optimizavimo tikslas – legaliomis priemonėmis pasiekti, kad mokesčiai būtų mažiausi. Tik gerai išmanant mokesčių struktūrą ir pasinaudojus teisės aktų teikiamomis mokestinėmis galimybėmis galima sumažinti mokestines sąnaudas, todėl mokesčių optimizavimas yra suprantamas kaip verslo struktūros teisėto mokesčių sumažinimo modelio sukūrimas ar jo koregavimas, sandorio sudarymas su tikslu sumažinti mokestinę naštą.

Siūlome Jums profesionalias ir specializuotas paslaugas mokesčių optimizavimo klausimais. Vadovaudamiesi galiojančiais įstatymais patariame, kaip pasinaudoti mokesčių lengvatomis optimizuojant įmonės, įmonių mokestinius įsipareigojimus. Added Value – tai kokybiškas mokesčių optimizavimas, atsižvelgiant į ūkio subjektą bei jo vykdomus verslo procesus!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt