LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Netiesioginiai mokesčiai

Mokesčių sistema, tai tarpusavyje susijusių ir vienas kitą papildančių, ribojančių ir sąlygojančių mokesčių sistemą sudaro įmonių ir gyventojų mokami mokesčiai. Jie mokami į valstybės biudžetą, savivaldybių biudžetus ar nebiudžetinius fondus. Mokesčiai pagal ėmimo būdą yra skirstomi į tiesioginius ir netiesioginius.

Netiesioginiai mokesčiai tiesiogiai nesusiję su mokėtojo pajamomis – turtu. Galutinis ir tikrasis netiesioginio mokesčio mokėtojas yra vartotojas. Netiesioginiais mokesčiais laikomi akcizai, pridėtinės vertės mokestis, muitai. Specifine netiesioginių mokesčių forma yra darbdavių privalomojo socialinio draudimo įmokos, kurios įtraukiamos į produkcijos savikainą. Netiesioginiai mokesčiai yra svarbūs, kadangi užima didelę dalį Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto pajamų. Netiesioginiai mokesčiai reikalauja tam tikro harmonizavimo lygio, kadangi jie turi įtakos laisvam prekių judėjimui ir paslaugų teikimo laisvei.

Labai svarbu, kad mokesčiai, apskaita ir visa kita informacija būtų pildomi tvarkingai, atsakingai ir tą išmanančių žmonių, kitaip Jūsų verslas gali neišvengti nemalonumų. Pasitikėjimas ir pažanga, taip pat klaidų išvengiamybė – pagrindiniai sėkmingo verslo uždaviniai, todėl kreipkitės pagalbos į Added Value profesionalus!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt