LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Pelno (nuostolio) ataskaitos

Pelnas (nuostolio) ataskaita – tai svarbus kriterijus vertinant ir vystant įmonės veiklą. Pelno (nuostolio) ataskaitoje apibendrinama, kaip Jūsų verslui sekėsi per praėjusį ketvirtį ar metus: kiek pinigų kompanija uždirbo (pajamos), kiek išleido (išlaidos) ir pastarųjų dviejų skirtumą (pelnas/nuostolis). Pelno (nuostolio) ataskaita Jums parodys ar verslas klesti – veikia pelningai, ar kompanijos pelnas padidėjo ir pan.
Pelno (nuostolio) ataskaitos prieš apmokestinimą gaunamos iš bendrojo pelno (nuostolio) atėmus pardavimo, bendrąsias, administracines sąnaudas ir pridėjus kitos veiklos rezultatus. Grynasis pelnas (nuostoliai) parodo galutinį įmonės veiklos rezultatą – uždirbtą pelną arba nuostolius, kuris gaunamas iš pelno (nuostolių) prieš apmokestinimą atėmus pelno mokesčio sąnaudas.

Pelno (nuostolio) ataskaita skirstoma į dvi dalis: pajamas ir sąnaudas. Pajamos – tai pinigai, gauti per tam tikrą laikotarpį kompanijai pardavus prekes ar paslaugas. Investuotojas privalo atkreipti dėmesį ne tik į per paskutinį ketvirtį ar metus gautas pajamas, bet ir kaip keitėsi kompanijos pajamos pastaruosius kelerius metus, tad investuotojas gali susidaryti geresnį įspūdį apie pelno augimo ar mažėjimo tendencijas.

Pelno (nuostolio) ataskaita yra viena iš finansinių ataskaitų dalių, Lietuvoje pelno (nuostolio) ataskaitos informacija formuojama vadovaujantis verslo apskaitos standartais, kurie rengiami, atsižvelgiant į Europos Sąjungos direktyvas ir tarptautinius apskaitos standartus.

Trūksta įgūdžių ar laiko pelno (nuostolio) ataskaitai parengti, o gal ieškote, tačiau nerandate kvalifikuoto specialisto šiam darbui atlikti? Kreipkitės į Added Value komandą – profesionalūs specialistai, kokybiškos ir laiku paruoštos ataskaitos bei rekomendacijos Jūsų lanksčiam verslui.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt