LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt
Verslo plėtra

Verslo plėtra

Vienas iš pagrindinių bruožų, skiriančių pelningai veikiančias įmones nuo nesėkmingų – tai sugebėjimas suvaldyti verslo plėtrą ir tinkamai optimizuoti jų veiklą. Siekiantiems optimizuoti įmonės veiklą, visų pirma, reikia tuos procesus pažinti.

Ekonominis pakilimas leido įmonėms Lietuvoje augti beveik nevaldomai. Kol šis suteikė galimybę įmonėms augti, tol niekas net nesusimąstė apie efektyvų procesų optimizavimą, kadangi reikėjo aptarnauti klientus. Visi džiaugėsi, kad klientų daugėja, juk apyvarta didėja taip pat. Taigi, vyko natūralūs procesai, nulemti makroekonominių sąlygų tiek šalyje, tiek pasaulyje.

Dabar pardavimų apyvarta mažėja, skolos auga, laiku sumokėti atlyginimus ir mokesčius pasidarė sunku. Nemokėti atlyginimų, išmesti iš darbo darbuotojus, tai nėra išeitis. Bet išspręsti šias problemas privalo, kitaip verslas žlugs. Verslui būtinas ir neišvengiamas veiklos optimizavimo procesas siekiant išlaikyti konkurencinį pranašumą rinkoje. Geriausias verslo optimizavimo rezultatas pasiekiamas tuomet, kai įgyvendinami tokie etapai:

  • verslo procesų analizė, kurios metu išanalizuojami bei dokumentuojami esami verslo procesai, jų tarpusavio ryšys;
  • procesų optimizavimas, standartizavimas bei kokybės rodiklių sistemos sukūrimas, kitaip tariant, tai procesų suderinimas tarpusavyje;
  • procesų automatizavimas, tai sutarčių, ataskaitų ruošimas, dokumentų valdymas ir kt.

Efektyviai dirbantis verslas kuria naujas darbo vietas, o tai sprendžia ekonomines bei socialines problemas ir gerina gyvenimo kokybę. Sėkmingo verslo pavyzdžiai skatina naujų kūrimąsi – taip labiau išnaudojamos galimybės regionuose, telkiamas ir įgalinamas jaunosios kartos potencialas.

Siekiame, kad pasinaudoję Added Value verslo konsultacijomis galėtumėte, kuo greičiau ir efektyviau išspręsti kilusius sunkumus – tai pagerins Jūsų verslo kokybę, didins efektyvumą, kas leis sėkmingą verslo plėtrą. Išvengsite klaidų, greičiau priimsite veiksmingus sprendimus, kurie būtini veikti konkurencingoje rinkoje.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt