LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt
Verslo pradžiai

Verslo pradžiai

Pažangūs Jūsų verslo pamatai

 „Added Value“ patirtis, nemokamos ekspertinės konsultacijos galimybė, automatizuotos duomenų surinkimo ir rezultatyvumo stebėsenos technologijos leidžia kurti pridėtinę vertę Jūsų verslo pradžiai. Kad galėtumėte atsiduoti užtikrintam verslo startui ir plėtrai, finansinius ir teisinius rūpesčius patikėdami „Added Value“ aukštosioms apskaitos technologijoms.

Kompanija pasirūpina pažangiai išpildytais įmonių steigimo procesais: steigimo dokumentų rengimas, įstatinio kapitalo formavimas, registracijos procedūros, registracijos adreso suteikimas. Aukštosios apskaitos technologijos leidžia sumažinti Jūsų darbo kaštus, eliminuoti žmogiškųjų klaidų tikimybę ir garantuoti finansiškai saugią Jūsų verslo pradžią. Efektyvi verslo procesų kontrolė, papildomų Jūsų verslo poreikius išpildančių modulių diegimas ir galimybė pasiekti reikiamą informaciją iš bet kurios vietos duomenų debesyje – pridėtinė „Added Value“ vertė Jūsų verslo pradžiai.

Kreipkitės – pažangai, kuri išlaisvina.

 

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt