LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Įmonių steigimas

Norėdami įgyvendinti savo ilgai brandintą idėją, visų pirma turite įsteigti įmonę, ją privalėsite įregistruoti. Tai padaryti galite internetu arba patvirtinant notarų biure. Įmonės steigimas internetu yra žymiai paprastesnis, greitesnis ir pigesnis būdas. Nustatyta, kad trumpiausias laikas per kurį galima įsteigti naują įmonę – keturios darbo dienos. Šiuo atveju naudojami pavyzdiniai įmonės steigimo dokumentai, o verslininkui svarbiausia turėti galiojantį elektroninį parašą. Taip sutaupysite laiko ir pinigų. Įmonės steigimo laikas priklausys ir nuo to, kaip greitai notaras patvirtins jam pateiktus įmonės dokumentus.

Nutarus įkurti įmonę ir apgalvojus priimtinesnį įregistravimo būdą, nuspręsti, kokios formos įmonė yra tinkamiausias Jūsų tikslams įgyvendinti. Įvertinus norimą prisiimti riziką, galima rinktis ribotos ar neribotos atsakomybės įmonę. Lietuvoje labiausiai paplitusios šios verslui skirtos įmonės:

  • Uždaroji akcinė bendrovė;
  • Mažoji bendrija.

Jaunieji verslininkai dažniausiai steigia uždarąsias akcines bendroves arba mažąsias bendrijas. Jeigu nusprendėte steigti uždarąją akcinę bendrovę, atkreipkite dėmesį, kad Jums bus reikalingas minimalus įstatinis kapitalas 2500 eur, todėl turite banke atidaryti kaupiamąją sąskaitą ir įmokėti nurodytą sumą, o bankas išduos atitinkamą pažymą dėl įstatinio kapitalo. Įmonę steigiant keliems asmenims būtinas steigimo aktas, nustatantis įmonės steigimo sąlygas, steigiamos įmonės įstatai, apibrėžiantys įmonės tikslus, jos valdymo organus bei jų kompetenciją, steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas, patvirtinantis valdymo organų narius. Kada įmonę steigia vienas asmuo, tuomet sprendimas priklauso nuo akcininko. Įmonei reikalingas juridinis adresas, todėl reikia numatyti patalpas ir gauti jų savininko sutikimą. Jeigu tos patalpos yra įkeistos, tokiu atveju būtinas ir kreditoriaus sutikimas.

Naujos įmonės steigimui labai svarbus tinkamas pavadinimas. Tad nepamirškite Juridinių asmenų registre rezervuoti savo įmonės pavadinimo. Jis turi atitiktų teisės aktų nustatytus pavadinimų sudarymo reikalavimus ir lietuvių kalbos taisykles. Toks pats arba klaidinančiai panašus pavadinimas negali būti jau užregistruotas kitų juridinių asmenų, o jūsų rezervuotam pavadinimui galios šešių mėnesių apsauga.

Norint pradėti vykdyti veiklą, reikalinga registracija Juridinių asmenų registre, tą galite padaryti elektroniniu būdu, šis, žinoma, yra greitas ir paprastas arba per notarą.

Added Value – įmonių steigimas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje. Ar žinojote, kad norint įkurti įmonę reikia pradėti nuo pavadinimo rezervavimo? Esate naujokas versle? Siūlome ne tik įmonės steigimą internetu, bet ir kitas paslaugas, tereikia turėti elektroninį parašą. Profesionalūs specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir visai nesvarbu ar esate tik pradedantysis verslininkas, ar jau pažengęs. Turime patirties ir žinių, todėl pasidalinsime ir patarsime!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt