LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Įmonių pardavimas

Įmonių pardavimas – tai tokia procedūra, kurios metu įsigyjama naujai įsteigta, veiklos nevykdžiusi ir visiškai parengta darbui įmonė. Įmonės pardavimo metu pasirašoma akcijų pirkimo-pardavimo sutartis ir parengiami visi reikiami dokumentai, susiję su parduodamos įmonės akcininkų ir vadovo pasikeitimu, kuriuos reikia pateikti VĮ Registrų centrui.

Kada įmonė parduodama? Dažniausia įmonės parduodamos, nes tinkamai nevykdė veiklos, žinoma, parduodami įvairių sunkumų turintys verslai, be to, parduodamos ir pelningos įmonės, taip siekiant gauti maksimalios finansinės naudos, tikriausiai su tikslu investuoti jau į kitos srities verslą ir kt.

Labai svarbu, jog įsitikintumėte ar įmonės veiklos reorganizavimas, personalo pakeitimai, paslaugų atnaujinimas neišspręs įmonės problemų. Kartais pakanka tik keleto naudingų verslo konsultacijų, kaip efektyviau vystyti savo verslą, valdyti procesus ir mintis apie įmonės pardavimą atšaukiama.

Vis dėlto, jeigu tvirtai apsisprendėte įmonę parduoti, tuomet reikėtų atlikti rinkos analizę ir išsiaiškinti, ar Jūsų verslas bus patrauklus pirkėjams, gal jau yra didelė tokios pat srities verslų pasiūla rinkoje. Tam tikrais atvejais ilgas nepelningo įmonės pardavimo laikotarpis gali atnešti nuostolių ir naudingesnis variantas yra verslą likviduoti.

Privalu paruošti detalią informaciją apie verslą, įskaitant esamą turtą, žmogiškuosius išteklius, galiojančias sutartis bei kitus įsipareigojimus, potencialiems pirkėjams. Norint tinkamai įvertinti tikrąją verslo vertę, teisingai paruošti dokumentaciją ir buhalterinę apskaitą, patartina kreiptis į savo darbą išmanančius specialistus, ypatingai tuo atveju, jei verslas naujas, parduodate pirmą kartą ir neišmanote visų subtilybių, įstatymų, tvarkos. Kreipkitės į Added Value ir profesionalūs specialistai padės greitai ir sėkmingai paruošti Jūsų parduodamos įmonės dokumentaciją, patikrins buhalterinę veiklą.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt