LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Įmonių registravimas

Pasirinkus tinkamiausią įmonės teisinę formą, buveinės patalpas, išsirinkus ir užregistravus pavadinimą, paruošus steigimo sutartį, atidarius kaupiamąją sąskaitą, sumokėjus pradinius įnašus (jei tokie iš viso numatyti), parengus įstatus ir užpildžius reikalingas VĮ Registrų centro formas bei jas pateikus patvirtinti notarui – galimas įmonės registravimas VĮ Registrų centre. Priklausomai nuo įmonės teisinės formos, steigėju gali būti tik veiksnus fizinis asmuo.

Įmonių registras galimas dviem būdais – steigimo dokumentus tvirtinant notarų biure ir įmonės registravimas internetu. Steigti įmonę internetu yra greičiau ir pigiau, tereikia verslininko elektroninio parašo. Tačiau bendraudami su notaru iš jo papildomai galite gauti teisinių patarimų, o tai ypač naudinga pirmą kartą pradedantiems savo verslą.

Pastebima, kad tarp jaunų verslininkų populiariausios UAB arba MB teisinės formos. Steigiant jas, yra vienas svarbus skirtumas – įmonę registruojant MB, nereikalingas įstatinis kapitalas. Jei steigėjai pageidauja, bendrija gali atidaryti kaupiamąją sąskaitą, į kurią jos nariai įmokėtų reikalingas įmokas. Tuo tarpu, jei įmonė steigiama internetu, laiko ir pinigų galima sutaupyti nesilankant pas notarą, bet tai įmanoma, jei naudojami pavyzdiniai įmonės steigimo dokumentai, įstatinis kapitalas sumokamas tik pinigais, o ne turtu, patalpos, kuriose bus registruojama įmonė, nėra areštuotos.

Įmonių steigimą, registravimą, valdymą, veiklą, pertvarkymą, likvidavimą ir kt. reglamentuoja Civilinis kodeksas, Lietuvos Respublikos atitinkamos įmonės teisinės formos įstatymai ir kiti teisės aktai.

Visus, įmonių registrui reikalingus dokumentus gali paruošti patys steigėjai, tačiau tai daug užimtumo, išmanymo ir atidumo reikalaujantis darbas, todėl kreipkitės į Added Value audito ir verslo apskaitos paslaugas teikiančią komandą. Mes išmanome savo veiklą – dirbame kruopščiai ir atsakingai, pateikti įmonės registravimui reikalingi dokumentai bus pristatyti laiku, atitinkantys visus įstatymus, reglamentus. Kartu su Added Value specialistais ženkite pirmąjį žingsnį drąsiau!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt