LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Įmonių susijungimai

Įmonių susijungimas – tai dviejų ar daugiau juridinių asmenų susivienijimas į naują juridinį asmenį, kuriam pereina visos reorganizuotų juridinių asmenų teisės ir pareigos.

Įmonės susijungia dėl daugybės įvairiausių priežasčių, tačiau dažniausiai sprendimą lemia verslo plėtros poreikis; noras pagerinti savo finansinę padėtį; numatomi bendros veiklos pranašumai, prisijungiant pelningą veiklą. Vertinant įmonių galimybes susijungimo būdu sukurti pridėtinę vertę, dažnai kaip svarbus faktorius yra analizuojamas įmonių susiliejimo tipas: horizontalus, vertikalus arba konglomeratinis, o taip pat tokie aspektai kaip įmonių giminingumo laipsnis ar įmonės įsigijimo pobūdis.

Svarstantiems galimybę įmonėms susijungti, visų pirma reikėtų išanalizuoti panašių verslų patirtį, aiškiai ir tiksliai apibrėžti pagrindinius būsimų sandorių siekiamus tikslus ir sutvirtinti pamatus jų realizavimui.

Labai svarbu, kad siektumėte suprasti kitos įmonės organizacinę politiką, kultūrą, sėkmingo personalo, užduočių ir procedūrų integraciją. Taip pat svarbu, kad visos suinteresuotos ir įmonių susijungimo poveikį jaučiančios pusės, vykdant valdymo sistemos reorganizavimą, kaip įmanoma labiau įsitrauktų.
Įmonių susijungimo dokumentuose detaliai numatoma, kokiu būdu bus vykdomas susijungimas, kaip paskirstomas susijungime dalyvaujančių įmonių teisės ir pareigos ir daug kitų aspektų.

Kreipkitės į Added Value ir profesionalių specialistų pagalba atsakingai paruošime reikiamus dokumentus, atliksime auditą, prižiūrėsime Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt