LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Individualių įmonių steigimas

Individuali įmonė, tai neribotos civilinės atsakomybės vienetas. Individualios įmonės steigimas rekomenduojamas, jei verslas yra individualus ir skirtas vienam asmeniui, o pasirinkta veiklos rūšis nėra rizikinga. Jei verslas nepasisektų, savininkas turėtų asmeniškai atsakyti už neįvykdytus įsipareigojimus, kadangi įstatymai nereikalauja minimalaus pradinio kapitalo, verslą galima pradėti turint gerą idėją bei nedideles pradines lėšas.

Pats individualios įmonės steigimas yra gana paprastas procesas. turite paruošti tokius dokumentus – įmonės savininko sprendimą įsteigti individualią įmonę, individualios įmonės nuostatus, steigimo sandorį bei patalpų savininko sutikimą suteikti šias patalpas įmonei įsikurti. Jeigu Jūs pats esate šių patalpų savininkas, užteks turėti nuosavybės teisę į šias patalpas patvirtinančius dokumentus. Kuomet visi reikiami dokumentai paruošti, reikia juos pateikti notarui tikrinti ir patvirtinti. Jei iš notaro gavote patvirtinimus – galite kreiptis į Juridinių asmenų registrą su prašymu įregistruoti individualią įmonę.. Be to, individualios įmonės steigimas galimas internetu.

Atliksime visus individualios įmonės steigimo darbus, paruošime reikalingus dokumentus ir steigimo procesas Jums taps daug paprastesnis! Su Added Value specialistų pagalba išvengsite klaidų ir sutaupysite laiko!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt