LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Mažųjų bendrijų steigimas

Mažosios bendrijos steigėjais gali būti tik fiziniai asmenys ir ne daugiau kaip 10. Mažosios bendrijos steigimas priklauso nuo pasirinkto steigimo būdo: elektroniniu ar neelektroniniu būdu, ir jos steigėjų skaičiaus: vienas ar daugiau steigėjų. Jeigu steigėjas yra vienas asmuo, tuomet sudaromas mažosios bendrijos steigimo aktas ir parengiami mažosios bendrijos nuostatai. Jeigu steigėjų daugiau, sudaroma mažosios bendrijos steigimo sutartis ir parengiami mažosios bendrijos nuostatai. Šiuos dokumentus pasirašo visi steigėjai ar jų įgalioti asmenys. Atliekami steigimo sutartyje ar steigimo akte nustatyti veiksmai ir įvykdomos juose nurodytos prievolės.

Kai mažoji bendrija steigiama ne elektroniniu būdu, Juridinių asmenų registro tvarkytojui turite pateikti prašymą įregistruoti mažąją bendriją, taip pat mažosios bendrijos steigimo sutartį arba steigimo aktą iki mažosios bendrijos įsteigimo. Prieš pateikiant dokumentus Juridinių asmenų registro tvarkytojui, jie turi būti pateikti notarui patvirtinti prašyme surašytų duomenų tikrumą ir faktą, kad mažąją bendriją registruoti galima. Steigiant mažąją bendriją internetu, pirmiau nurodytieji dokumentai: prašymas, steigimo sutartis ir kt., turi būti pateikiami tiesiogiai Juridinių asmenų registro tvarkytojui ir notarinio patvirtinimo nėra reikalaujama. Taip pat turi būti laikomasi kitų MB steigimo internetu sąlygų. Dokumentai turi būti pasirašomi elektroniniu parašu. Mažoji bendrija laikoma įsteigta nuo jos įregistravimo Juridinių asmenų registre. Įregistravus mažąją bendriją, jos steigėjai tampa mažosios bendrijos nariais.

Added Value specialistai padės įsteigti ir suteiks visą reikalingą informaciją apie sėkmingą mažosios bendrijos steigimą! Stengiamės prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, todėl pasitikėkite!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt