LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Verslo apskaitos konsultacijos

Apskaita dažnai dar kitaip vadinama universalia verslo kalba, tuo norima pabrėžti apskaitos svarbą ekonominiame procese. Norint sėkmingai vykdyti bet kokį verslą, reikia stengtis siekti išsikeltų tikslų ir gerinti įmonės apskaitos rezultatus.

Įmones veikia daugybė išorinių ir vidinių veiksnių, kurių poveikis įmonei ne visada gali būti dokumentuotas ar patikimai įvertintas, tačiau jai yra reikšmingas. Nustatyta apskaitos ir finansinių ataskaitų sudarymo tvarka skatina atsižvelgti ir įvertinti ilgalaikius veiksnius, kurie gali turėti įtakos įmonės veiklos perspektyvoms.

Added Value teikia verslo apskaitos konsultacijas klausimais. Konsultacija įmonei yra naudinga daug atžvilgių, keletas pagrindinių: konsultantas į Jūsų verslą žvelgia kritiškai, realiai, todėl Jūs galite suvokti esamą ir būsimą verslo perspektyvą – ko dar reikia ar galbūt trūko, taip pat kuriuos valdymo metodus tikslinga taikyti ir kaip juos įsidiegti teisingai. Bet svarbiausia, kad konsultantas Jūsų verslą, idėją gali pakreipti viena ar kita linkme ir taip išgelbėti Jus nuo klaidų. Tad patikėkite savo verslo apskaitos klausimus Added Value auditoriams ir efektyviai valdykime verslą kartu!

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt