LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt

Verslo konsultacijos

Kiekvienas verslininkas nori vystyti sėkmingą verslą, tačiau dažnai nesusimąsto, kad siekiant aukščiausių rezultatų, privalu nuolat gilinti ir plėsti turimas žinias. Tai yra būtina ir nesvarbu, ar Jūsų verslas mažas ar didelis. Taip pat nėra jokios reikšmės, kokioje stadijoje yra Jūsų verslas, nes jei jį ištiko stagnacija, tuomet naujos žinios, patarimai, rekomendacijos Jums privalomos. Lygiai taip pat yra ir tuo atveju, jei verslas auga, kadangi turi išlaikyti gerus rodiklius. Žinias galima gilinti ir plėsti įvairiais būdais, pavyzdžiui, lankyti su verslu susijusius seminarus, skaityti knygas arba tiesiog ieškoti informacijos internete, visgi, nėra nieko vertingiau nei sulaukti profesionalų pagalbos ir patarimų.

Verslo konsultacijos yra vienas iš naudingiausių būdų sulaukti profesionalios pagalbos plečiant Jūsų žinias, o svarbiausia, jog rekomendacijos bus skirtos būtent Jūsų įmonės veiklai. Atkreipkite dėmesį, kad gavus bendro pobūdžio informaciją internete ar kituose šaltiniuose, Jums reikia ją apdoroti ir pritaikyti specifiniai sričiai, tai dažnai trunka ne tik daug laiko, bet galiausiai ir nepavyksta, kadangi trūksta kvalifikacijos.
Jeigu Jūs tik pradedate savo verslą, o gal tik ketinate jį pradėti, tuomet tokios konsultacijos Jums ypač pravers, kadangi sulauksite patyrusių profesionalų pagalbos, kurie pasiūlys tokius verslo vystymo būdus apie kuriuos galbūt net nebuvote pagalvojęs ar girdėjęs, tad naujai įgautos žinios padės ne tik lengviau startuoti, bet taip pat gali sutaupyti nemažai kaštų, laiku pastebėti ir išvengti klaidų. Nors ir nesate versle naujokas, verslo konsultacijomis pasinaudoti derėtų, kadangi viskas aplinkui Jus nuolat kinta, o Jūs turite spėti prisitaikyti ir išlaikyti verslą.

Added Value teikia ne tik verslo konsultacijas, bet buhalterinės apskaitos, audito paslaugas, todėl Jums nereikės kreiptis į dvi atskiras įmones. Atlikus buhalterinės apskaitos analizę, suteiksime Jums visą reikiamą informaciją tam, kad galėtumėte priimti įmonei palankius sprendimus.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt