LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt
2019 10 31

BNM FINANCE/Added Value


Informuojame, nuo 2019-11-01 apskaitos paslaugos bus teikiamos „BNM FINANCE“ vardu. Su apskaitos bendrove „BNM FINANCE“ buvo pasiektas susitarimas dėl įmonių apskaitos verslų jungimo, kuris apjungs „BNM FINANCE“ ir „Added Value“ ilgametę patirtį ir kitas veiklos stipriąsias puses. Tuo tarpu „Added Value“ toliau teiks tik audito paslaugas.

 

Nuo 2019-11-01 Jūsų laukia dar patogesnė verslo procesų stebėsena ir kontrolė, didesnė duomenų saugumo  garantija, aukštos kokybės klientų aptarnavimas, bei papildomos paslaugos: skolų valdymas, teisinės paslaugos, finansų vadovo nuoma, procesų valdymas, darbuotojų atranka ir kt. Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas rasite adresu www.bnmfinance.lt

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt