LT

tel.: +37068448887 el.p.: info@avalue.lt
2015 01 28

Pasauliniuose apdovanojimuose – lietuviška finansų apskaitos kompanija


„Sulaukėme kvietimo teikti paraišką apdovanojimuose, tačiau apie pergalę net negalvojome. Atsižvelgiant į tai, kad nominantai atrenkami iš viso pasaulio, o apdovanojimus kasmet susišluoja tokie gigantai kaip „Ernst & Young“, „Deloitte“ ar „Pricewaterhouse“, vien tai, kad buvome pastebėti, jau buvo nemenka pergalė“, - teigė „Added Value“ vadovas Arvydas Vainoras.

Anot A. Vainoro, kompanijos lankstumas ir inovatyvumas per praėjusius metus padėjo pasiekti 370 proc. augimą, o, toliau plėtojant „vieno langelio“ modelį, per artimiausius 5 metus planuojamas kasmetinis dvigubas augimas bei 3 proc. rinkos kontrolė.

„Added value“  - vienintelė į nugalėtojų sąrašą patekusi įmonė iš Baltijos valstybių. Europoje daugiausia apdovanojimų gavo Vokietijoje, Anglijoje bei Prancūzijoje veikiančios kompanijos. Lietuvoje nepriklausomų Corporate INTL ekspertų apdovanojimus anksčiau yra gavę įmonės, dirbančios teisės srityje: advokatų profesinė bendrija Motieka & Audzevičius (2013m.) bei advokatų kontora Eversheds Saladžius (2010 m.).

Corporate INTL – pasaulinis, daugiau nei 150 valstybių ir 70000 skaitytojų jungiantis nepriklausomų ekspertų tinklas, teikiantis informaciją apie verslo teisės, apskaitos ir audito ekspertus visame pasaulyje. Pagrindinis Corporate INTL tikslas – kurti pasaulinę verslo lyderių bendruomenę, leidžiančią virtualiu būdu pagal šalį bei ieškomų specialistų veiklos sritį atrasti patikimus partnerius.

Šiuo metu bendruomenę sudaro apie 750 narių iš viso pasaulio, atstovaujančių apie 30 verslo teisės ir finansinių konsultacijų sričių. Kasmetiniams apdovanojimams kasmet atrenkami kandidatai, kurie privalo pateikti papildomą informaciją apie įmonės veiklą, klientus, naudojamas sistemas. Tuomet per 6 mėnesių laikotarpį konfidencialaus tyrimo būdu iš nominantų sąrašo atrenkamos stipriausios ir patikimiausios pasaulio įmonės.

AddedValue

AddedValue - tai licencijuota tarptautinės grandinės audito ir verslo apskaitos kompanija, savo veiklą grindžianti nuolatinės pažangos principu. AddedValue klientai yra tikri, jog ir rytoj jų įmonės finansai bus tvarkomi pridėtinę vertę kuriančiomis aukštosiomis apskaitos technologijomis. Mažiau darbo, daugiau kontrolės. Visoje Europoje.

Rinkdamiesi apskaitą ir auditą su AddedValue, renkatės pažangą, kuri išlaisvina.

Susisiekite
konsultacijai

tel. +37068448887

info@avalue.lt